SIEMENS Simatic S5 - 6ES5245-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5245-1AA12

6ES5245-1AA12 to oferowany w naszym sklepie moduł sterowania zaworami IP-245. Proponowany sprzęt zalicza się do linii PLC SIMATIC Siemens S5. Oferowany w naszym internetowym sklepie model zaopatrzono w specyfikację praktycznie idealną do wdrażania procesów sterowniczych w otoczeniu zakładowym, dzięki czemu bardzo efektywnie sprawdza się w zautomatyzowanych aplikacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterujący - 6ES5245-1AA12

6ES5245-1AA12 - taki numer katalogowy otrzymał moduł sterujący, który posiada funkcjonalność odpowiednio dostosowaną do budowy technicznej specjalistycznych linii SIMATIC. Specyfikacja technologiczna tego akcesorium ułatwia sprawne realizowanie działań PLC w różnych środowiskach. Przedstawiany przez sklep Magsteron model komponentu z serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5 usprawnia efektywne wdrażanie złożonych operacji systemu automatyki.

Korzyści

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron można wykorzystać z wyjątkowo licznymi modelami wchodzącymi w skład serii programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia wyjątkowo dobrze dostosowane w zakresie technicznym podzespoły. Sklasyfikowane rozwiązania S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że posiadają specjalnie określone gabaryty technologii obudowy, możliwości obliczeniowe czy też pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

W układzie SIMATIC S5 tego producenta znajdziesz specjalne rozwiązania, jak np. ponadprogramowe moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły licznikowe, a do tego szafy montażowe. Platforma programistyczna do modyfikacji programów sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji. Produkty tej serii obecnie można eksploatować w strefach zakładu, które nie są zaktualizowane do sterownika w odsłonie SIMATIC S7. Moduł ten sprzedajemy w wersji odnowionej na specjalne zamówienie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5245-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt