SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA31

6ES5246-4UA31 jest oferowany jako dedykowany napędom DC moduł pozycjonujący IP-246. Sprzedawany w sklepie Magsteron podzespół jest częścią konstrukcji sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant proponowany w naszym sklepie internetowym posiada budowę techniczną odpowiednią do zastosowania w automatyce, w związku z tym bez jakichkolwiek komplikacji funkcjonuje w najbardziej zaawansowanych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5246-4UA31

6ES5246-4UA31 - takim numerem produktu wyróżnia się moduł o konfiguracji pod kątem technicznym dopasowanej do konstrukcji systemu SIMATIC S5. Wybór tego kontrolera pozwala na całkowicie efektywne wdrażanie projektów sterownika PLC w różnych obiektach przemysłowych. Oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy element systemu SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia sukcesywne realizowanie istotnych harmonogramów układu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostarczany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron można stosować z wieloma dedykowanymi produktami należącymi do generacji urządzeń SIMATIC S5. System ten uwzględnia w znacznym stopniu odmienne konstrukcyjnie produkty. Sklasyfikowane programowalne sterowniki PLC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały specjalnie przystosowane rozmiary technologii obudowy, jednostki obliczeniowe czy też dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

Dla standardu S5 dostarczane są odpowiednie podzespoły, do których zaliczają się dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również komplety montażowe. Platforma programistyczna do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji produktowej. Podzespoły z tego systemu cały czas funkcjonują w środowiskach, które nie są zmodernizowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5246-4UA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt