SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-1AA11

6ES5247-1AA11 to dostępny na zamówienie moduł pozycjonowania silnika w wersji IP-247. Proponowany w naszym internetowym sklepie wariant należy do systemu sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Sprzedawany element jest zaopatrzony w specyfikację technologiczną dobrze dobraną do wdrażania działań w obszarze automatyki, dzięki czemu wydajnie będzie funkcjonować w wielu obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5247-1AA11

6ES5247-1AA11 jest dostępnym u nas modułem o konfiguracji dopasowanej specjalnie do standardów technologicznych profesjonalnych zakładów przemysłowych. Specyfika tego kontrolera umożliwia błyskawiczne ukierunkowanie operacji sterownika w bardzo zróżnicowanym otoczeniu. Udostępniany w asortymencie naszego sklepu internetowego element wyposażenia z linii produktów Siemens SIMATIC S5 pozwala na efektywne obsługiwanie zróżnicowanych czynności w układzie sterowania.

Korzyści

Moduł ten można zastosować z różnymi wieloma produktami z serii logicznych sterowników programowalnych Siemens S5. Standard uwzględnia zaskakująco odmienne pod względem technologicznym jednostki CPU. Sklasyfikowane warianty S5 zwracają uwagę tym, że posiadają dość różne wersje instalacyjne obudowy, rdzenie procesora czy pamięć roboczą.

Funkcjonalności i możliwości

Dla linii SIMATIC S5 firmy Siemens sprzedajemy także różne rozwiązania takie, jak niestandardowe moduły wejść i wyjść, złącza do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe czy też komplety montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji produktowej. Części wyposażenia tego typu wciąż obecnie znajdują się w użyciu w strefach przemysłowych nierozbudowanych do sterownika SIMATIC w wersji S7. Moduł został już wycofany z rynku przez markę Siemens, dlatego oferujemy go jako model używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5247-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt