SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA11

6ES5252-3AA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł interfejsu IP-252. Proponowany w naszym sklepie internetowym podzespół należy do systemu sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5. Sprzedawany model uzyskał konstrukcję praktycznie przystosowaną do wdrażania operacji sterowniczych w branżach automatyki, w związku z tym idealnie sprawdza się w różnych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5252-3AA11

6ES5252-3AA11 jest dostępnym na zamówienie modułem interfejsu, który posiada konstrukcję techniczną dopasowaną do parametrów całkowicie zautomatyzowanych linii sterowniczych. Konstrukcja techniczna tego modelu pozwala na skuteczne przeprowadzanie operacji w wyjątkowo wymagających strefach. Prezentowany przez nas model z rodziny sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5 gwarantuje efektywne kontrolowanie specjalistycznych czynności systemów sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu udostępniany na specjalne zamówienie przez Magsteron posiada projekt zgodny z istotnymi elementami rodziny programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. System ten uwzględnia wyjątkowo zróżnicowane w zakresie technicznym CPU. Dostępne urządzenia S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że posiadają specjalnie dobrane głębokości montażowe technologii obudowy, parametry procesora, a także pamięć programową.

Parametry i możliwości

W serii S5 firmy Siemens znajdziesz funkcjonalne komponenty, do których należą rozbudowujące moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilaczy, liczniki i szyny instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie konfiguracji. PLC starszej edycji wciąż skutecznie mogą być stosowane w obiektach niepoddanych rozbudowie do sterownika typu S7. Moduł udostępniany w naszym asortymencie na zamówienie pozostaje w tym momencie wycofany z produkcji u firmy Siemens, w związku z czym oferujemy go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5252-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt