SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AB11

6ES5256-3AB11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł procesora CP-256. Element ten stanowi rozwiązanie z kategorii sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół proponowany w naszym sklepie uzyskał specyfikację wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do wdrażania procesów w warunkach automatyki, przez co też w pełni efektywnie sprawdzi się w licznych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł procesora - 6ES5256-3AB11

6ES5256-3AB11 - takim numerem odznacza się moduł procesora o budowie odpowiednio przygotowanej pod kątem konstrukcyjnym w stosunku do specyfikacji w pełni zautomatyzowanych segmentów zakładu. Funkcjonalność technologiczna proponowanego przez nas rozwiązania pozwala na całkowicie profesjonalne doprowadzanie projektów w rozmaitych obiektach automatyki. Oferowany w asortymencie naszego sklepu model opracowany dla SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia wydajne inicjowanie wymagających procesów w systemie.

Korzyści

Moduł procesora udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową wykonano w sposób kompatybilny z wieloma popularnymi elementami zaliczanymi do serii sterowników SIMATIC Siemens S5. Linia ta uwzględnia w znacznym stopniu różne konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Dostarczane sterowniki Siemens S5 otrzymały dość różne rozmiary obudowy, układ procesora i wielkość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W serii SIMATIC S5 marki Siemens dostarczane są zoptymalizowane podzespoły takie, jak między innymi załączane moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, źródła energii, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto komplety instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do obsługi urządzeń S5 tego producenta to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji. Komponenty z taką specyfikacją wciąż skutecznie są używane w obszarach przemysłowych, których nie zaktualizowano do wersji Siemens S7. Moduł prezentowany przez sklep internetowy Magsteron jest wycofany z rynku, w związku z czym oferujemy go jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5256-3AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt