SIEMENS Simatic S5 - 6ES5260-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5260-4UA11

6ES5260-4UA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł sterowania w pętli zamkniętej typu IP-260. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie wariant to rozwiązanie z edycji sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowane urządzenie ma funkcjonalność w pełni wystarczającą do pracy w zakładzie przemysłowym, w związku z czym całkowicie efektywnie wykonuje operacje w najbardziej specjalistycznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterujący - 6ES5260-4UA11

6ES5260-4UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł sterujący o budowie dobranej specjalnie względem wymagań profesjonalnych systemów zakładowych. Jakość mechaniczna oferowanego elementu pozwala na wyjątkowo bezproblemowe uruchamianie programów sterownika PLC w specyficznych środowiskach przemysłowych. Udostępniany wariant zaprojektowany dla systemu SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami obsługiwanie skomplikowanych operacji sterownika.

Specyfikacja techniczna

Moduł sterujący udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie wyprodukowano jako komponent kompatybilny z wieloma jednostkami z generacji sterowników programowalnych Siemens S5. Seria zawiera w znaczącym stopniu odmienne technicznie elementy. Wybrane podzespoły SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że mają indywidualnie przystosowane wymiary montażowe obudowy, systemy scalone, a także ilość pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla linii SIMATIC S5 udostępniliśmy dedykowane komponenty, jak przykładowo kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilaczy, liczniki czy też komplety instalacyjne. Platforma inżynieryjna do programowania i parametryzacji urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji produktowej. Modele wycofanej już edycji wciąż z powodzeniem sprawdzają się w warunkach zakładów, które nie zostały zaktualizowane do nowszych wariantów sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5260-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt