SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MA12

6ES5262-8MA12 to numer katalogowy modułu sterowania w pętli zamkniętej IP-262, który został opracowany dla systemów 90U, 95U i 100U. Sprzęt ten wykonano dla platformy sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół oferowany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną dopasowaną do kontrolowania operacji w segmentach przemysłowych, w związku z czym bez komplikacji wykonuje pracę w wielu środowiskach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterowania - 6ES5262-8MA12

6ES5262-8MA12 - takim numerem odznacza się moduł sterujący o funkcjonalności odpowiednio dopasowanej do standardów technicznych w pełni zautomatyzowanych aplikacji zakładowych. Specyfika oferowanego sprzętu zapewnia zaskakująco skuteczne wykonywanie operacji w niestandardowych obszarach przemysłowych. Dostępny na zamówienie komponent wyposażenia systemu sterowników SIMATIC S5 optymalizuje wydajne wdrażanie procesów PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł sterujący proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest zaprojektowany zgodnie z innymi uniwersalnymi komponentami wliczającymi się do serii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. System ten obejmuje odpowiednio przystosowane technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Sprzedawane kontrolery Siemens SIMATIC S5 mogą mieć nieco inne szerokości obudowy, parametry procesora, a także pamięć dla użytkownika.

Funkcje i dane techniczne

Dla podkategorii S5 firmy Siemens dostępne są również zoptymalizowane podzespoły takie, jak elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze, moduły liczników czy komplety montażowe. Aplikacja do programowania i konfiguracji produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Modele w tym standardzie wciąż skutecznie używa się w strefach obiektu niezmodernizowanych do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5262-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt