SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MB11

6ES5262-8MB11 to numer katalogowy, pod którym oferujemy moduł sterowania w pętli zamkniętej IP-262. Model dostępny w naszym asortymencie stanowi rozwiązanie z kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt dostępny w naszym sklepie posiada budowę technologiczną praktycznie idealnie dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w warunkach zakładowych, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w zróżnicowanych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterujący - 6ES5262-8MB11

6ES5262-8MB11 to numer katalogowy modułu sterowania o konstrukcji pod kątem technicznym odpowiednio dobranej względem specyfikacji profesjonalnych aplikacji zakładowych. Wykorzystanie dostępnego w naszym asortymencie produktu pozwala na błyskawiczne inicjowanie działań sterownika PLC w środowiskach automatyki. Sprzedawany na specjalne zamówienie model urządzenia z serii sterowników programowalnych PLC Siemens S5 gwarantuje wydajne działanie dla kolejnych etapów pracy systemu sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł sterujący prezentowany przez sklep internetowy Magsteron jest zgodny z wyjątkowo wieloma elementami w systemach programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Grupa ta posiada w wyraźnej mierze przystosowane jakościowo jednostki CPU. Sprzedawane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 posiadają specjalnie dobrane głębokości, szerokości i wysokości obudowy, układy scalone bądź też roboczą pamięć.

Parametry i dane techniczne

W serii S5 marki Siemens proponowane są dostosowane moduły, jak np. uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły pomiarowe oraz szyny montażowe. Inżynieryjne narzędzie do zmiany ustawień sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Tak wyprodukowane sterowniki logiczne programowalne nadal z powodzeniem mogą być stosowane w obszarach niezaktualizowanych do nowszych odsłon Siemens PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5262-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt