SIEMENS Simatic S5 - 6ES5263-8MA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5263-8MA13

6ES5263-8MA13 to oferowany w naszym sklepie 2-kanałowy moduł pozycjonowania IP-263 z enkoderem inkrementalnym/SSI w wersji dla ET 200U, 100U, 95U i 90U. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym sprzęt jest częścią środowiska kontrolerów PLC S5 firmy Siemens. Oferowane urządzenie zaopatrzono w konstrukcję techniczną zoptymalizowaną do użytkowania sterowniczego w otoczeniu automatyki przemysłowej, dlatego w pełni skutecznie wykonuje pracę w licznych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5263-8MA13

6ES5263-8MA13 wyprodukowano jako moduł pozycjonowania, który posiada funkcjonalność techniczną dostosowaną specjalnie względem wymagań układów systemu automatyki. Wykorzystanie tego modelu umożliwia w pełni specjalistyczne uruchamianie zadań sterowniczych w zróżnicowanych obiektach. Proponowany w asortymencie naszego sklepu podzespół z podkategorii programowalnych sterowników SIMATIC S5 usprawnia zgodne z wytycznymi realizowanie zadań kontrolera.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pozycjonujący sprzedawany w sklepie Magsteron będzie sprawnie pracować z wieloma dedykowanymi urządzeniami odsłony logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Podkategoria ta zawiera znacząco dostosowane jakościowo warianty produktowe. Wybrane komponenty S5 mają specjalnie dostosowane warianty instalacyjne obudowy, architektury obliczeniowe oraz zasoby pamięciowe.

Parametry i możliwości

Dla systemu S5 firmy Siemens dostępne są również liczne funkcjonalne rozwiązania, jak na przykład uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego komplety instalacyjne. Aplikacja do pracy i konfiguracji produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia w tym układzie obecnie nadal są wykorzystywane w strefach branży, które nie są zaktualizowane do sterownika SIMATIC w wersji S7. Moduł udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest już wycofany z produkcji u marki Siemens, więc sprzedajemy go w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5263-8MA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt