SIEMENS Simatic S5 - 6ES5300-5UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5300-5UA12

6ES5300-5UA12 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł interfejsu IM-324R dedykowany jednostkom 115H - 155H. Wariant ten przynależy do środowiska kontrolerów SIMATIC S5. Sprzedawany model jest wyposażony w konstrukcję technologiczną dostosowaną do eksploatowania w otoczeniu przemysłowym, w wyniku czego bez występujących przeszkód będzie pracować w najbardziej rozmaitych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5300-5UA12

6ES5300-5UA12 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem o konstrukcji pod kątem mechanicznym przygotowanej specjalnie do spełniania funkcji technicznych najrozmaitszych aplikacji. Funkcjonalność tego kontrolera zdecydowanie przyspiesza realizowanie projektów w bardzo różnych warunkach. Prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową model sprzętu z linii logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 optymalizuje zgodne z wytycznymi kontrolowanie zróżnicowanych aplikacji układu automatyki.

Zalety

Moduł prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową wykazuje kompatybilność z rozmaitymi podzespołami z serii programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia zoptymalizowane pod względem jakościowym jednostki centralne. Wybrane podzespoły Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że otrzymały bardzo zróżnicowane szerokości konstrukcji obudowy, procesory lub pamięć podręczną.

Funkcjonalności i zastosowania

W serii S5 mamy do zaoferowania dostosowane rozwiązania, którymi są rozszerzające moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły licznikowe czy też szyny montażowe. Środowisko do konfiguracji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji produktowej. Produkty z takimi parametrami nadal powszechnie mogą pracować w środowiskach nierozbudowanych do nowszych odsłon sterownika Siemens PLC. Moduł ten oferujemy w wariancie odnowionym na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5300-5UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt