SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5CU12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5CU12

6ES5301-5CU12 spełnia funkcję modułu interfejsu w systemie automatyki SIMATIC. Dostępny wariant należy do generacji sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Podzespół oferowany w sklepie Magsteron otrzymał konstrukcję opracowaną specjalnie do użytkowania sterowniczego w środowiskach automatyki przemysłowej, dlatego też wyjątkowo skutecznie spełnia funkcje w podstawowych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5301-5CU12

6ES5301-5CU12 zaprojektowano jako moduł interfejsu o specyfikacji dobranej specjalnie do oczekiwań najrozmaitszych segmentów branży przemysłowej. Wybór tego produktu pozwala na wyjątkowo sprawne uruchamianie prac sterowniczych w trudnych obszarach przemysłowych. Dostępny na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie sprzęt z kategorii PLC S5 ułatwia efektywne wdrażanie istotnych czynności na linii sterowniczej.

Zalety

Moduł interfejsu oferowany na specjalne zamówienie przez Magsteron zapewnia współpracę z funkcjonalnymi rozwiązaniami gamy sterowników programowalnych PLC S5. Generacja ta obejmuje w dużej mierze zoptymalizowane technologicznie podzespoły. Zamawiane jednostki centralne CPU SIMATIC Siemens S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie określone warianty montażowe obudowy, dane procesora czy też wielkość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii SIMATIC S5 marki Siemens proponujemy kompatybilne komponenty, do których należą załączane moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, moduły licznikowe czy komplety instalacyjne. Inżynieryjny system do programowania urządzeń SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej specyfikacji. Sterowniki w tej odsłonie wciąż wydajnie bywają eksploatowane w strefach automatyki, których nie zmodernizowano do wariantu Siemens S7. Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, a tym samym na chwilę obecną zamawiamy go w wariancie odnowionym w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5301-5CU12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt