SIEMENS Simatic S5 - 6ES5304-3UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5304-3UB11

6ES5304-3UB11 jest numerem katalogowym modułu interfejsu IM-304 do zdecentralizowanych połączeń do 600 m z jednostkami 150H, 155H, 115H i 115F. Wariant jest częścią podkategorii sterowników PLC Siemens S5. Sprzedawane w naszym internetowym sklepie urządzenie zwraca uwagę poprzez specyfikację specjalnie dobraną do użytku w otoczeniu przemysłowym, więc tym samym bez jakichkolwiek komplikacji sprawdza się w najliczniejszych działaniach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5304-3UB11

6ES5304-3UB11 - takim numerem charakteryzuje się moduł interfejsu o konstrukcji dopasowanej specjalnie względem wymagań wielu systemów. Budowa mechaniczna oferowanego przez sklep internetowy Magsteron wariantu pozwala na całkowicie skuteczne doprowadzanie procesów sterowniczych w obszarach przemysłowych. Oferowany element dla systemu produktów S5 Siemens przyspiesza skuteczne realizowanie planów linii PLC.

Zalety

Moduł interfejsu sprzedawany w sklepie Magsteron może pracować z bardzo licznymi urządzeniami dedykowanymi dla sterowników PLC Siemens S5. Grupa ta obejmuje w znacznej mierze przystosowane pod względem technologicznym podzespoły. Sklasyfikowane kontrolery S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane wersje instalacyjne obudów, parametry procesora bądź też zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

W linii SIMATIC S5 sprzedawane są dedykowane podzespoły, jak m.in. uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, zasilacze dedykowane, moduły liczników, a także komplety montażowe. System do programowania programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w trafnej edycji konfiguracyjnej. Towary z tej kategorii nadal mogą funkcjonować w obszarach zakładów niepoddanych modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł dostępny w naszym sklepie na specjalne zamówienie pozostaje obecnie wycofany ze sprzedaży w firmie Siemens, więc dostarczamy go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5304-3UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt