SIEMENS Simatic S5 - 6ES5306-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5306-7LA11

6ES5306-7LA11 to oferowany w sklepie Magsteron model złącza IM-306 przeznaczonego do centralnego podłączania urządzeń rozszerzających. Dostępny element opracowano dla odsłony programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Proponowany interfejs zwraca uwagę poprzez technologię wyjątkowo dobrze dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w segmencie automatyki, dlatego też niemal idealnie sprawdza się w licznych zadaniach w obszarze zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5306-7LA11

6ES5306-7LA11 to numer, pod którym sprzedajemy złącze o charakterystyce odpowiednio opracowanej względem specyfiki technologicznej licznych systemów. Funkcjonalność mechaniczna tego urządzenia zdecydowanie ułatwia wydajne realizowanie zadań w najtrudniejszych zakładach automatyki. Oferowany na zamówienie przez sklep internetowy Magsteron model dla sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens przyspiesza skuteczne kontrolowanie istotnych procesów układów sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Produkt sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron można wykorzystać z najbardziej praktycznymi modelami z linii logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Rodzina ta zawiera w dużej mierze zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jednostki centralne CPU. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 firmy Siemens posiadają w większości odmienne wymiary konstrukcji obudowy, procesory bądź też dostępną pamięć.

Parametry i zastosowania

W rodzinie SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy dostosowane elementy, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego również szyny montażowe. Platforma programistyczna do kreowania i modyfikowania programów produktów SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji. Towary o takiej budowie wciąż powszechnie mogą być używane w obszarach automatyki przemysłowej, które nie są zmodernizowane do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5306-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt