SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA21

6ES5312-5AA21 jest dostępnym na zamówienie modułem interfejsu. Podzespół sprzedawany w sklepie Magsteron zaprojektowano dla konstrukcji sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant proponowany w naszym sklepie zaopatrzono w budowę optymalnie dostosowaną do pracy w obszarach przemysłowych, a dzięki temu idealnie może się sprawdzić w licznych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5312-5AA21

6ES5312-5AA21 - pod takim numerem oferujemy moduł interfejsu o konfiguracji pod względem technologicznym dostosowanej specjalnie do standardów zautomatyzowanych aplikacji systemowych. Specyfika oferowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową towaru pozwala na błyskawiczne realizowanie operacji w zaawansowanych strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany przez nas element dedykowany dla PLC Siemens S5 gwarantuje bezpieczne przeprowadzanie zaawansowanych cykli kontrolera.

Zalety i specyfikacja

Moduł interfejsu proponowany na zamówienie przez nasz sklep znajduje zastosowanie z licznymi jednostkami z rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Gama ta uwzględnia znacząco zbalansowane technicznie komponenty. Konkretne sterowniki PLC S5 Siemens mogą posiadać zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudowy, układy scalone czy zasoby pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W technologii S5 marki Siemens oferujemy liczne elementy, jak przykładowo wielokierunkowe moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające, ale również szyny instalacyjne. Oprogramowanie do pracy i konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Podzespoły wycofanej serii wciąż efektywnie mogą działać w środowiskach, które nie są rozbudowane do odsłony Siemens S7. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie pozostaje na chwilę obecną wycofany u producenta, w związku z czym jesteśmy w stanie dostarczyć jego odnowiony wariant.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt