SIEMENS Simatic S5 - 6ES5314-3UH12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5314-3UH12

6ES5314-3UH12 jest numerem katalogowym modułu interfejsu 314 CC w wersji dla PLC S5-150H. Sprzedawany podzespół należy do systemu sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny element wyposażono w budowę technologiczną specjalnie dobraną do wykonywania pracy w zakładach przemysłowych, dlatego w stu procentach dobrze sprawdzi się w najbardziej wymagających zadaniach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu 314 CC - 6ES5314-3UH12

6ES5314-3UH12 to produkt, którym jest moduł o specyfikacji pod kątem technicznym przystosowanej do standardów całkowicie przemysłowych linii zakładowych. Konstrukcja proponowanego na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron urządzenia zapewnia zaskakująco szybkie wykonywanie programów w bardzo różnych obszarach automatyki przemysłowej. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką przemysłową model komponentu dla układu kontrolera Siemens SIMATIC S5 pozwala na sukcesywne realizowanie najróżniejszych zadań systemu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł interfejsu 314 CC oferowany przez nasz sklep zapewnia zgodność z wieloma elementami z rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Seria ta obejmuje w znacznej mierze przystosowane technicznie programowalne sterowniki PLC. Sklasyfikowane w ten sposób urządzenia mogły uzyskać w większości odmienne wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, dane procesora czy pojemność pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł interfejsu oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron efektywnie znajduje zastosowanie razem z przeróżnymi sprzętami. Dla gamy SIMATIC S5 firmy Siemens dostarczamy liczne akcesoria, jakimi mogą być chociażby dołączane moduły wyjścia i wejścia, porty komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też szafy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania urządzeń S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji. Programowalne sterowniki logiczne o takich parametrach nierzadko nadal pracują w strefach zakładu niezaktualizowanych do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5314-3UH12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt