SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MB11

6ES5318-8MB11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł interfejsu IM 318-C dla kontrolera ET 200. Proponowany w naszym sklepie internetowym wariant stanowi rozwiązanie z odsłony programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie produkt posiada konstrukcję techniczną praktycznie dobraną do kontrolowania procesów sterowniczych w obszarze zakładu, a tym samym znajdzie zastosowanie w bardzo różnych układach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 318-C - 6ES5318-8MB11

6ES5318-8MB11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł interfejsu o specyfice odpowiednio przystosowanej do parametrów całkowicie specjalistycznych aplikacji systemowych. Konstrukcja techniczna dostępnego na zamówienie rozwiązania zapewnia w pełni specjalistyczne uruchamianie aplikacji PLC w niestandardowych obszarach automatyki. Udostępniany model produktu z grupy logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 gwarantuje skuteczne wdrażanie skomplikowanych aplikacji i programów.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu udostępniany na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową jest zgodny z wieloma rozwiązaniami z edycji programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Seria ta uwzględnia w znaczącym stopniu rozmaite jakościowo CPU. Wybrane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 marki Siemens mogły uzyskać w większości różne szerokości obudowy, architektury obliczeniowe, a także roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji SIMATIC S5 firmy Siemens można kupić również odpowiednie elementy, jak np. rozbudowujące moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego szyny instalacyjne. Inżynieryjna platforma do zmiany ustawień PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej odsłonie konfiguracyjnej. Artykuły z taką specyfikacją obecnie nadal są eksploatowane w obiektach nieunowocześnianych do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Komponent dostępny w naszym sklepie nie pozostaje aktualnie rozwijany przez producenta, dlatego możemy go zamówić w wersji odnowionej na specjalne życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5318-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt