SIEMENS Simatic S5 - 6ES5330-7AB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5330-7AB12

6ES5330-7AB12 jest testowym modułem diagnostycznym. Sprzedawane przez nas urządzenie pozostaje rozwiązaniem z edycji sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Proponowany wariant otrzymał konstrukcję technologiczną optymalnie dobraną do wdrażania operacji sterowniczych w obszarze automatyki, a dzięki temu z całkowitym powodzeniem będzie się sprawdzać w najbardziej złożonych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł diagnostyczny - 6ES5330-7AB12

6ES5330-7AB12 to numer katalogowy, pod którym można znaleźć moduł diagnostyczny o specyfice technicznej dostosowanej względem całkowicie zautomatyzowanych obiektów i zakładów. Funkcjonalność oferowanego na zamówienie w sklepie Magsteron modelu umożliwia w stu procentach skuteczne ukierunkowanie aplikacji sterownika w zróżnicowanych warunkach. Udostępniany produkt z linii SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wymaganiami wykonywanie zaawansowanych działań sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł diagnostyczny oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może sprawnie funkcjonować z istotnymi rozwiązaniami systemów programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Produkt ten oferuje w znaczącym stopniu niestandardowe w zakresie technicznym warianty. Dostarczane programowalne sterowniki S5 marki Siemens uzyskały specjalnie dobrane szerokości montażowe, wysokości montażowe obudów, systemy scalone czy zasoby pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Dla serii S5 firmy Siemens dostarczamy również kompatybilne akcesoria, jak m.in. wszechstronne moduły wejść i wyjść, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, zasilacze, liczniki, a także zestawy montażowe. Narzędzie inżynierskie do modyfikacji programów sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji. Podzespoły z tej grupy wciąż mogą pracować w obszarach automatyki, które nie zostały zaktualizowane do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5330-7AB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt