SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB31

6ES5340-3KB31 - taki numer katalogowy posiada moduł pamięci RAM w wersji z 48 KB. Dostępny w naszym sklepie komponent opracowano dla konfiguracji kontrolerów PLC SIMATIC Siemens S5. Urządzenie oferowane w naszym asortymencie posiada specyfikację zaprojektowaną do pracy w otoczeniu zakładów przemysłowych, więc bardzo sprawnie będzie funkcjonować w zaawansowanych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-3KB31

6ES5340-3KB31 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł pamięci RAM, który posiada specyfikację techniczną dopasowaną specjalnie do konfiguracji najróżniejszych aplikacji systemowych. Zastosowanie tego wariantu znacząco usprawnia skuteczne uruchamianie programów PLC na potrzeby różnych dziedzin automatyki przemysłowej. Proponowany przez nasz sklep komponent wyposażenia dla programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens pozwala na skuteczne wdrażanie istotnych cykli układów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci RAM udostępniany przez nasz sklep internetowy jest przystosowany do pracy ze wszystkimi pozostałymi rozwiązaniami z edycji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta posiada stosunkowo zoptymalizowane w zakresie technicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostępne jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że mają odpowiednio przystosowane gabaryty instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury procesorów lub też pamięć na program.

Parametry i dane techniczne

W układzie S5 marki Siemens możemy zaproponować zróżnicowane produkty, do których zaliczają się dołączane moduły wyjściowe i wejściowe, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły zasilaczy, moduły pomiarowe, a do tego także szafy montażowe. Środowisko do opracowywania programów sterowników Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia starszej edycji obecnie wciąż mogą funkcjonować w strefach zakładów i obiektów, które nie są zmodernizowane do wariantu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-3KB31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt