SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB21

6ES5340-5AB21 to numer katalogowy modułu pamięci RAM w wersji 32 KB. Urządzenie dostępne w naszym sklepie internetowym jest częścią konstrukcji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Sprzęt sprzedawany w sklepie Magsteron uzyskał budowę techniczną opracowaną do zastosowania w obszarze automatyki, w związku z czym w pełni produktywnie może spełniać funkcje w najbardziej podstawowych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-5AB21

6ES5340-5AB21 - pod takim numerem oferujemy moduł pamięci RAM o konfiguracji odpowiednio dostosowanej do specyfikacji technicznych specjalistycznych systemów. Konstrukcja oferowanego przez nas elementu przyspiesza ekonomiczne realizowanie operacji sterownika PLC w rozmaitych środowiskach przemysłowych. Udostępniany w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką podzespół wyposażenia dla SIMATIC Siemens S5 optymalizuje wdrażanie skomplikowanych aplikacji i programów.

Zalety i specyfikacja

Moduł pamięci oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową możesz stosować z wieloma różnymi komponentami edycji S5. Linia ta zapewnia w wyraźnym stopniu niestandardowe pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki. Udostępnione PLC SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości różne wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudowy, systemy scalone czy pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

Dla systemu Siemens SIMATIC S5 możesz zamówić również liczne moduły, do których zaliczamy opcjonalne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy internetowe, zasilacze, liczniki, jak również zestawy montażowe. Aplikacja do konfiguracji urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie odsłonie. Jednostki tej gamy nieustannie sprawdzają się w strefach zakładowych, których nie zmodernizowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Moduł ten został wycofany przez firmę Siemens, dlatego sprowadzamy wyłącznie jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-5AB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt