SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-5AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-5AA21

6ES5350-5AA21 został opracowany jako podmoduł pamięci RAM w wersji 8 KB. Oferowany w naszym sklepie internetowym komponent jest rozwiązaniem z systemu sterownika PLC SIMATIC Siemens S5. Dostępny sprzęt uzyskał specyfikację techniczną optymalnie przystosowaną do realizacji operacji w środowisku przemysłowym, a tym samym w pełni sprawnie sprawdzi się w licznych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci RAM - 6ES5350-5AA21

6ES5350-5AA21 opracowano jako podmoduł pamięci RAM o konstrukcji odpowiednio dobranej względem wymagań profesjonalnych segmentów branży. Zastosowanie proponowanego modelu pozwala na ekonomiczne uruchamianie projektów sterowniczych w strefach automatyki przemysłowej. Proponowany na zamówienie sprzęt z grupy sterowników programowalnych S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wytycznymi przeprowadzanie najistotniejszych czynności układów automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Podmoduł pamięci RAM sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie można wykorzystać z innymi produktami należącymi do PLC SIMATIC S5. System ten zawiera różne dostosowane w zakresie jakościowym jednostki CPU. Określone produkty SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały nieco inne wymiary montażowe konstrukcji obudowy, systemy scalone bądź też roboczą pamięć.

Funkcje i zastosowania

W kategorii SIMATIC S5 znajdują się przydatne rozwiązania, jakimi są chociażby elastyczne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, źródła energii, liczniki, a do tego także zestawy instalacyjne. Platforma programistyczna do zmiany ustawień PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji. Produkty z taką konstrukcją nadal efektywnie bywają używane w obszarach automatyzacji, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika w wersji S7. Podmoduł pamięci RAM sprzedawany w naszym sklepie jest wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć jego wariant z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5350-5AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt