SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FP21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FP21

6ES5374-2FP21 to sprzedawana przez nas karta pamięci Flash-EPROM w wersji 8 MB. Urządzenie proponowane w sklepie Magsteron jest częścią odsłony sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Sprzedawany przez nas wariant jest zaopatrzony w konstrukcję przystosowaną do przeprowadzania działań w obszarach przemysłowych, a dzięki temu z bardzo dużym powodzeniem wykonuje procesy w najbardziej nietypowych rozwiązaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2FP21

6ES5374-2FP21 działa jako karta pamięci o konstrukcji pod kątem mechanicznym przystosowanej względem zapotrzebowania technicznego w pełni profesjonalnych segmentów systemu. Funkcjonalność dostępnego na zamówienie w naszym internetowym sklepie sprzętu ułatwia wydajne inicjowanie zadań PLC w niestandardowych zakładach automatyki. Sprzedawany na zamówienie model wyposażenia z gamy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje ekonomiczne realizowanie najróżniejszych zadań systemów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Model dostępny na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia funkcjonowanie z wieloma komponentami będącymi częścią serii sterowników S5. Układ ten zawiera w sobie wyjątkowo przystosowane pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Udostępnione jednostki CPU Siemens SIMATIC S5 uzyskały specjalnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości technologii obudowy, układy scalone oraz wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W dziedzinie SIMATIC S5 firmy Siemens znajdziesz specjalne moduły, wśród których wyróżniamy wszechstronne moduły wejść i wyjść, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, modemy, moduły zasilające, moduły pomiarowe bądź też zestawy montażowe. Inżynieryjna platforma do modyfikacji programów sterowników S5 to STEP5 w dostosowanej edycji produktowej. Sprzęty tej grupy wciąż z powodzeniem są używane w strefach zakładów automatyki przemysłowej, których nie rozbudowano do Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2FP21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt