SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC21

6ES5375-0LC21 - taki numer otrzymał wyposażony w 4 KB pamięci moduł EEPROM. Sprzedawany w naszym sklepie podzespół jest rozwiązaniem ze struktury programowalnego sterownika logicznego Siemens SIMATIC S5. Model wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną dobrze zoptymalizowaną do zastosowań sterowniczych w środowisku automatyki, a tym samym w stu procentach bezawaryjnie będzie funkcjonować w najbardziej specjalistycznych rozwiązaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EEPROM - 6ES5375-0LC21

6ES5375-0LC21 oferujemy jako moduł pamięci EEPROM o konfiguracji technologicznej odpowiednio przystosowanej do wymogów zautomatyzowanych układów systemu. Zastosowanie tego kontrolera gwarantuje ekonomiczne wykonywanie programów PLC w rozmaitych strefach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie podzespół wyposażenia z podkategorii PLC SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia ekonomiczne wdrażanie profesjonalnych aplikacji.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci EEPROM udostępniany na zamówienie przez Magsteron jest przystosowany do funkcjonowania z najbardziej rozmaitymi komponentami w układach programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Układ ten obejmuje w znacznej mierze dostosowane technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Dostępne warianty S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, jednostki obliczeniowe czy też pamięć dla użytkownika.

Funkcje i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 marki Siemens udostępniliśmy funkcjonalne komponenty, do których zaliczamy dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego także szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do zmiany ustawień programowalnych sterowników S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji. Części wyposażenia o takiej konstrukcji cały czas mogą funkcjonować w systemach niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt