SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC31

6ES5375-0LC31 - takim numerem katalogowym odznacza się podmoduł pamięci EEPROM o pojemności 8 KB. Oferowany w naszym sklepie element zalicza się do podkategorii programowalnego sterownika logicznego PLC S5 marki Siemens. Podzespół zaopatrzono w budowę technologiczną zoptymalizowaną do wdrażania operacji sterowniczych w automatyce, dlatego całkowicie produktywnie sprawdza się w najbardziej rozmaitych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EEPROM - 6ES5375-0LC31

6ES5375-0LC31 to podmoduł pamięci EEPROM o konstrukcji dobranej specjalnie do charakterystyki technicznej licznych systemów. Jakość oferowanego obecnie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową rozwiązania przyspiesza ekonomiczne przeprowadzanie operacji sterownika w wyjątkowo rozmaitych obszarach. Proponowany sprzęt z rodziny logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens ułatwia zgodne z wymaganiami kontrolowanie najróżniejszych etapów układu sterowania.

Zalety i korzyści

Podmoduł pamięci EEPROM proponowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie będzie przystosowany do działania z dedykowanymi urządzeniami z rodziny urządzeń S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera dość zbalansowane w zakresie technicznym podzespoły. Sklasyfikowane programowalne sterowniki logiczne S5 Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają różne głębokości instalacyjne obudów, rdzenie procesora oraz pamięć podręczną.

Funkcje i zastosowania

W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens proponujemy uniwersalne akcesoria, takie jak rozbudowujące moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe i zestawy montażowe. Oprogramowanie do opracowywania programów dla systemu PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji numerowej. Programowalne sterowniki logiczne z tej edycji wciąż wydajnie są używane w obszarach obiektu, które nie zostały rozbudowane do wersji SIMATIC Siemens S7. W naszym sklepie oferujemy wersję tego produktu z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LC31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt