SIEMENS Simatic S5 - 6ES5380-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5380-8MA11

6ES5380-8MA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł timera z 2 licznikami 0,3-300 s. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest rozwiązaniem z serii sterowników logicznych Siemens S5. Wariant ten został zaopatrzony w budowę techniczną specjalnie dobraną do wdrażania działań sterowniczych w warunkach zakładu, dzięki czemu też dobrze będzie funkcjonować w standardowych czynnościach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł timera - 6ES5380-8MA11

6ES5380-8MA11 jest numerem katalogowym modułu o konfiguracji pod względem technicznym zoptymalizowanej specjalnie do specyfiki całego szeregu aplikacji systemowych. Konstrukcja mechaniczna proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron wariantu gwarantuje w stu procentach bezpieczne uruchamianie programów w zróżnicowanych dziedzinach przemysłowych. Model urządzenia z linii programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 usprawnia zgodne z wymaganiami realizowanie złożonych cykli linii sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Moduł timera proponowany przez sklep internetowy Magsteron znajduje zastosowanie z najbardziej funkcjonalnymi podzespołami w układzie logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Linia posiada w wyraźnej mierze zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym sterowniki. Konkretne warianty SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dość zróżnicowane warianty konstrukcji obudowy, możliwości obliczeniowe bądź też pamięć programową.

Funkcje i dane techniczne

W zakresie SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zamówić różne moduły, jakimi są chociażby opcjonalne moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilacza, liczniki, a także komplety instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do modyfikacji programów sterowników PLC S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie produktowej. Logiczne sterowniki programowalne z taką konfiguracją wciąż z powodzeniem mogą być stosowane w strefach branżowych niezaktualizowanych do PLC Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5380-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt