SIEMENS Simatic S5 - 6ES5390-0UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5390-0UA11

6ES5390-0UA11 to numer katalogowy wyświetlacza tekstowego TD 390 dla PLC 90U-155U/H, wyposażony w kabel przyłączeniowy 5 m. Proponowany przez nas podzespół wywodzi się z systemu programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Oferowany wariant wyposażono w funkcjonalność specjalnie opracowaną do użycia w otoczeniu automatyki, w związku z tym w pełni sprawnie może funkcjonować w nietypowych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - wyświetlacz tekstowy TD 390 - 6ES5390-0UA11

6ES5390-0UA11 to numer produktu, którym jest wyświetlacz tekstowy o funkcjonalności odpowiednio dobranej do specyfiki wielu zakładów branżowych. Zakup właśnie tego modelu zdecydowanie usprawnia skuteczne realizowanie operacji sterowniczych w podstawowych obiektach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron produkt przeznaczony specjalnie dla logicznych sterowników S5 marki Siemens zapewnia sukcesywne kontrolowanie ważnych zadań.

Zalety i specyfikacja

Proponowany przez nas wyświetlacz tekstowy jest wyprodukowany jako komponent w pełni kompatybilny z uniwersalnymi produktami z rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Seria oferuje w dużym stopniu niestandardowe pod względem technologicznym urządzenia. Udostępnione jednostki CPU S5 marki Siemens otrzymały nieco inne wymiary technologii obudowy, układy procesorów lub też rozmiary pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla dziedziny SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć przydatne urządzenia, wśród których wyróżniamy wielokierunkowe moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również komplety montażowe. Platforma inżynierska do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji konfiguracyjnej. Komponenty o takiej specyfikacji przez cały czas mogą być wykorzystywane w strefach przemysłu niezaktualizowanych do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5390-0UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt