SIEMENS Simatic S5 - 6ES5391-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5391-5AA12

6ES5391-5AA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się interfejs operatorski marki Siemens. Wariant sprzedawany w naszym asortymencie należy do edycji sterownika logicznego PLC SIMATIC S5. Oferowany w naszym sklepie internetowym komponent posiada technologię całkowicie wystarczającą do wykonywania operacji w otoczeniu przemysłowym, dlatego w pełni produktywnie sprawdza się w podstawowych zakresach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski - 6ES5391-5AA12

6ES5391-5AA12 zaprojektowano jako interfejs o charakterystyce odpowiednio dostosowanej do parametrów technologicznych w pełni specjalistycznych obszarów systemu. Jakość mechaniczna oferowanego obecnie przez Magsteron elementu znacząco ułatwia stuprocentowo bezproblemowe realizowanie operacji sterownika w podstawowych obszarach automatyki przemysłowej. Oferowany na specjalne zamówienie model komponentu dedykowany dla logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia bezpieczne inicjowanie złożonych operacji i aplikacji.

Korzyści i specyfikacja

Interfejs oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową posiada zestaw funkcji zgodnych z wieloma przemysłowymi rozwiązaniami z linii produktów Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje w znacznej mierze przystosowane technicznie programowalne sterowniki logiczne. Wybrane modele SIMATIC S5 firmy Siemens mogą mieć specjalnie dopasowane wymiary montażowe technologii obudowy, architektury obliczeniowe lub ilość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W kategorii Siemens SIMATIC S5 można zamówić również dedykowane elementy, do których należą załączane moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowe, a do tego również szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej odsłonie produktowej. Logiczne sterowniki z taką konfiguracją cały czas bywają eksploatowane w obszarach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5391-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt