SIEMENS Simatic S5 - 6ES5391-5AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5391-5AA13

6ES5391-5AA13 - takim numerem katalogowym odznacza się interfejs operatorski z wyświetlaczem i przyciskami. Proponowany przez nas komponent stanowi rozwiązanie z układu sterownika programowalnego PLC S5 marki Siemens. Podzespół otrzymał budowę techniczną optymalnie dobraną do wykonywania działań w obszarach zakładowych, więc całkowicie efektywnie może się sprawdzić w podstawowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski - 6ES5391-5AA13

6ES5391-5AA13 to numer interfejsu o specyfice zoptymalizowanej do wymagań wielu zakładów. Użycie tego dostępnego w naszym sklepie na zamówienie komponentu zdecydowanie ułatwia wydajne przeprowadzanie operacji sterownika PLC w nietypowych obszarach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie model przeznaczony specjalnie dla urządzeń Siemens SIMATIC S5 gwarantuje wydajne kontrolowanie wymagających programów automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Interfejs udostępniany w naszym internetowym sklepie wykazuje zgodność z innymi rozwiązaniami wliczającymi się do serii produktów S5. Linia ta obejmuje w wyraźnym stopniu zbalansowane pod względem technicznym programowalne sterowniki logiczne. Wybrane urządzenia S5 marki Siemens otrzymały bardzo zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości obudowy, architektury procesorów lub rozmiary pamięci.

Parametry i możliwości

W serii S5 marki Siemens znajdziesz również kompatybilne rozwiązania, jakimi są między innymi uzupełniające moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, źródła zasilania, liczniki, a do tego również komplety montażowe. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji konfiguracyjnej. Jednostki z tą technologią czasami sprawdzają się w obszarach przemysłowych niezaktualizowanych do sterownika SIMATIC w wersji S7. Interfejs ten sprzedajemy jako wariant używany na specjalne zamówienie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5391-5AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt