SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA11

6ES5393-0UA11 - pod takim numerem katalogowym kupisz interfejs operatorski typu OP 393. Element proponowany w naszym asortymencie jest częścią układów sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Sprzedawany komponent zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną wyjątkowo dobrą do zadziałania w warunkach automatyki, dlatego tym samym w pełni ekonomicznie może spełniać funkcje w najliczniejszych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 393 - 6ES5393-0UA11

6ES5393-0UA11 zaprojektowano jako interfejs o budowie odpowiednio zoptymalizowanej pod kątem technologicznym względem wymagań zautomatyzowanych segmentów branży. Konstrukcja mechaniczna oferowanego przez nas urządzenia umożliwia stuprocentowo profesjonalne uruchamianie czynności sterownika w wymagających dziedzinach. Udostępniany na zamówienie element z gamy kontrolera SIMATIC S5 pozwala na skuteczne wykonywanie działań sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Interfejs oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do stosowania z licznymi rozwiązaniami gamy programowalnych sterowników S5 marki Siemens. Układ ten zawiera w dużej mierze zróżnicowane konstrukcyjnie warianty. Dostarczane urządzenia SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że posiadają odmienne rozmiary montażowe technologii obudowy, możliwości procesora bądź też pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

Dla serii S5 marki Siemens udostępniliśmy zróżnicowane elementy, takie jak opcjonalne moduły wejść i wyjść, komunikacyjne złącza, adaptery, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające czy komplety montażowe. Aplikacja do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych S5 to STEP5 w optymalnej wersji konfiguracyjnej. Artykuły z tego systemu wciąż z powodzeniem znajdują się w użytkowaniu w strefach przemysłowych, których nie zmodernizowano do sterownika w wersji S7. U nas zamówisz ten panel w wersji zregenerowanej na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5393-0UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt