SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA14

6ES5393-0UA14 to numer, pod którym zamówisz interfejs operatorski typu OP 393-III. Urządzenie proponowane w sklepie Magsteron opracowano dla platformy sterownika logicznego PLC Siemens S5. Oferowany w naszym internetowym sklepie produkt wyróżnia się poprzez budowę praktycznie dobraną do realizacji operacji w obszarach zakładu, więc tym samym w pełni produktywnie funkcjonuje w zróżnicowanych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 393-III - 6ES5393-0UA14

6ES5393-0UA14 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy interfejs, który posiada budowę dopasowaną specjalnie do specyfiki technologicznej całkowicie profesjonalnych segmentów branży. Użycie tego dostępnego na zamówienie w sklepie Magsteron rozwiązania przyspiesza ekonomiczne wykonywanie czynności w niestandardowych obszarach automatyki. Przedstawiany w naszym sklepie model systemu sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5 umożliwia wydajne inicjowanie najważniejszych procesów linii sterownika.

Zalety i specyfikacja

Interfejs operatorski sprzedawany przez Magsteron pracuje z różnymi wieloma modelami wchodzącymi do systemu programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Kategoria ta posiada w wyraźnym stopniu zróżnicowane w zakresie technologicznym kontrolery. Zamawiane sterowniki SIMATIC Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane głębokości montażowe obudów, układy scalone i wielkość pamięci.

Funkcje i możliwości

W generacji S5 wystawiamy na sprzedaż liczne komponenty, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły liczników oraz szafy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie. Logiczne sterowniki z tej generacji nierzadko nadal są wykorzystywane w układach niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5393-0UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt