SIEMENS Simatic S5 - 6ES5400-0AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5400-0AB11

6ES5400-0AB11 to sprzedawany przez nasz sklep moduł timera z wejściem cyfrowym, przeznaczony dla S5-010K. Podzespół należy do odsłony sterowników logicznych S5. Dostępny w sklepie Magsteron sprzęt ma konstrukcję technologiczną wystarczającą do zastosowania w środowisku przemysłowym, a dzięki temu z powodzeniem może pracować w różnych układach automatyki sterowniczej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł timera - 6ES5400-0AB11

6ES5400-0AB11 - taki numer produktu otrzymał moduł timera o konstrukcji technologicznej odpowiednio zoptymalizowanej względem charakterystyki wielu rozmaitych systemów zakładowych. Budowa oferowanego przez nasz sklep Magsteron urządzenia ułatwia błyskawiczne uruchamianie czynności PLC w standardowych środowiskach automatyki. Oferowany przez nasz sklep sprzęt zaprojektowany specjalnie dla logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens usprawnia zgodne z wymaganiami przeprowadzanie złożonych procesów systemu.

Zalety i specyfikacja

Moduł timera udostępniany na zamówienie przez Magsteron wykazuje zgodność z najbardziej elastycznymi rozwiązaniami zaliczanymi do programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Gama ta zawiera w wyraźnym stopniu różne pod względem jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Oferowane komponenty SIMATIC Siemens S5 mogą mieć indywidualnie dopasowane szerokości, wysokości i głębokości obudowy, układy scalone lub też wysokość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla standardu S5 marki Siemens możemy zaproponować dostosowane produkty, do których zaliczamy załączane moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, liczniki, a do tego zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji. Produkty starszej linii cały czas sprawdzają się w obszarach automatyzacji, których nie poddano modernizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5400-0AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt