SIEMENS Simatic S5 - 6ES5410-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 -  6ES5410-7AA11

6ES5410-7AA11 jest sprzedawany jako moduł wyjść cyfrowych 410. Urządzenie jest komponentem rodziny programowalnego sterownika logicznego Siemens S5.Podzespół ma budowę właściwą do użytku w branży przemysłowej, więc bardzo dobrze sprawdza się w specjalistycznych zastosowaniach. Na wyposażeniu znajduje się 8 izolowanych galwanicznie wyjść 24 V DC/2 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5410-7AA11

6ES5410-7AA11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł wyjść cyfrowych o specyfikacji technicznej w pełni dopasowanej do wymagań wielu zakładów. Specyfikacja prezentowanego przez nasz sklep internetowy produktu pozwala na kompleksową pracę w rozbudowanym poziomie warunków temperatury środowiska, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo w rozmaitych strefach roboczych. Proponowany przez nasz sklep komponent dedykowany serii produktów SIMATIC S5 umożliwia optymalne wdrażanie czynności w standardzie automatyzacji.

Korzyści i specyfikacja

Moduł wyjściowy sprzedawany w sklepie Magsteron pozostaje zgodny z poszczególnymi komponentami z rodziny PLC SIMATIC S5. W układzie tym dostarczamy sterowniki o odmiennej konstrukcji. Wybrane elementy uzyskały zróżnicowane parametry obudów, procesory i zasoby pamięci. Większość sterowników w tym wykonaniu nadal eksploatuje się w licznych zakładach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzęt nie jest na chwilę obecną rozwijany przez markę Siemens, przez co oferujemy go wyłącznie po regeneracji.

Funkcje i dane techniczne

Moduł wyjściowy dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową może pracować z wieloma akcesoriami specjalnymi. Rodzina Siemens SIMATIC S5 gwarantuje bezproblemową kompatybilność z funkcjonalnymi produktami, wśród których wyróżniamy moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne oraz moduły przekaźnikowe. Platforma do zarządzania programami produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5410-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt