SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-4UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-4UA13

6ES5420-4UA13 opracowano jako dedykowany jednostkom 135U i 155U moduł rozszerzeń z 32 wejściami cyfrowymi 24 V DC o kompaktowej budowie. Produkt sprzedawany w sklepie Magsteron jest częścią układów programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 firmy Siemens. Proponowany podzespół wyposażono w specyfikację dobraną do eksploatacji w otoczeniu zakładowym, a więc niemal idealnie może działać w zaawansowanych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5420-4UA13

6ES5420-4UA13 to numer katalogowy modułu, który posiada specyfikację technologiczną dobraną względem wytycznych w pełni zautomatyzowanych obszarów branży. Funkcjonalność proponowanego na zamówienie w sklepie internetowym Magsteron urządzenia pozwala na zaskakująco sprawne realizowanie aplikacji PLC w różnych strefach. Proponowany w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką przemysłową wariant grupy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 ułatwia zgodne z wymaganiami wdrażanie licznych procesów.

Zalety i korzyści

Moduł wejściowy proponowany przez nasz sklep Magsteron pozostaje kompatybilny z dedykowanymi urządzeniami w systemie programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5. Linia obejmuje stosunkowo zbalansowane technologicznie jednostki CPU. Określone produkty SIMATIC S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane głębokości, szerokości i wysokości obudów, architektury procesorów czy też zasoby pamięci.

Funkcje i możliwości

Dla serii Siemens SIMATIC S5 mamy do zaoferowania liczne urządzenia, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające czy też szyny montażowe. Inżynieryjna platforma do kreowania i modyfikowania programów urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Podzespoły wyposażenia z tego układu nadal mogą znaleźć zastosowanie w zakładach, których nie aktualizowano do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-4UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt