SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-7LA11

6ES5420-7LA11 to numer katalogowy, pod którym zakupisz moduł rozszerzeń z 32 wejściami cyfrowymi 24 V DC bez izolacji. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant wywodzi się z układów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens i pasuje do S5-155U. Produkt jest wyposażony w konstrukcję techniczną przystosowaną do zastosowania sterowniczego w obszarze automatyki przemysłowej, a dzięki temu z dużym powodzeniem będzie pracować w całkowicie zautomatyzowanych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5420-7LA11

6ES5420-7LA11 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł o konstrukcji technicznej dopasowanej specjalnie względem budowy profesjonalnych segmentów branżowych. Funkcjonalność mechaniczna dostępnego w naszej ofercie kontrolera znacząco usprawnia bezproblemowe wykonywanie programów sterownika w trudnych dziedzinach. Udostępniany przez nasz sklep internetowy na specjalne zamówienie model produktu SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na wydajne wdrażanie różnych prac sterownika PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron wykazuje zgodność z pozostałymi podzespołami z linii logicznych sterowników SIMATIC Siemens S5. Kategoria ta zawiera w wyraźnej mierze przystosowane pod względem technicznym jednostki centralne CPU. Oferowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały specjalnie dopasowane głębokości montażowe obudów, parametry procesora bądź też wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W edycji S5 marki Siemens zamówisz zgodne podzespoły, jak m.in. wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, zasilacze, liczniki i szafy montażowe. Platforma inżynieryjna do konfiguracji urządzeń Siemens S5 to STEP5 w kompatybilnej wersji produktowej. Podzespoły wyposażenia starszej edycji obecnie masz możliwość zastosować w strefach obiektu, których nie rozbudowano do SIMATIC S7. Moduł dostarczany na zamówienie w naszym sklepie jest w tym momencie wycofany z produkcji przez producenta, w związku z czym możemy zamówić jego wersję zregenerowaną na specjalne życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt