SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MB11

6ES5430-8MB11 to numer katalogowy izolowanego modułu z 4 wejściami cyfrowymi 24-60 V DC, opracowanego dla ET100U, ET200U i 90U, 95U czy 100U. Model sprzedawany w naszym sklepie internetowym stanowi część struktury programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół dostępny w naszym sklepie posiada specyfikację technologiczną wystarczającą do wdrażania operacji sterowniczych w obszarze zakładowym, w związku z czym sprawnie może spełniać działania w zautomatyzowanych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-8MB11

6ES5430-8MB11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o konstrukcji odpowiednio zoptymalizowanej do parametrów technologicznych profesjonalnych linii przemysłowych. Użycie tego urządzenia zdecydowanie usprawnia szybkie wykonywanie procesów w różnych strefach zakładu. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu wariant opracowany dla kontrolerów Siemens S5 optymalizuje zgodne z wytycznymi przeprowadzanie zaawansowanych zadań systemów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron będzie przystosowany do funkcjonowania z pozostałymi modelami wchodzącymi w skład linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten uwzględnia w sobie znacząco różniące się od siebie w zakresie technicznym CPU. Wybrane jednostki centralne S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudowy, parametry procesora, a także pamięć na program.

Funkcjonalności i możliwości

Dla edycji SIMATIC S5 marki Siemens możemy zaproponować kompatybilne akcesoria, jak między innymi wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemowe, źródła zasilania, liczniki, a także szafy montażowe. Platforma programistyczna do pracy i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej wersji. Komponenty należące to tej serii wciąż z powodzeniem mogą być stosowane w strefach przemysłu niezaktualizowanych do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt