SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-4UA11

6ES5431-4UA11 to sprzedawany przez nasz sklep moduł o kompaktowej budowie, który rozszerza PLC o 16 wejść cyfrowych 24/48/60 V DC. Oferowany w sklepie Magsteron komponent wyprodukowano dla struktury programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie podzespół zwraca uwagę poprzez budowę wystarczającą do zastosowań sterowniczych w środowisku przemysłowym, przez co też doskonale sprawdzi się w bardzo różnych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-4UA11

6ES5431-4UA11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł o odpowiednio dopasowanej funkcjonalności do budowy technologicznej zautomatyzowanych zakładów. Wybór tego sprzętu gwarantuje wysoce efektywne wdrażanie procesów sterownika PLC w środowiskach automatyki. Udostępniany na zamówienie model z układu sterowników programowalnych S5 firmy Siemens umożliwia efektywne inicjowanie najróżniejszych operacji z udziałem dodatkowych wejść.

Korzyści i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym na zamówienie jest wykonany zgodnie z wieloma przemysłowymi produktami będącymi częścią serii programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. Układ ten uwzględnia w znacznej mierze dostosowane w zakresie technologicznym urządzenia. Oferowane jednostki centralne CPU Siemens S5 mogą mieć indywidualne wymiary konstrukcji obudowy, systemy scalone czy pamięć na program.

Funkcjonalności i dane techniczne

W układzie S5 Siemens oferowane są zoptymalizowane rozwiązania, takie jak chociażby uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, źródła zasilania, moduły zliczające, jak również komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie odsłonie konfiguracyjnej. Komponenty o takich parametrach obecnie wciąż mogą być stosowane w systemach niepoddanych modernizacji do sterownika w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt