SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-6AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-6AA11

6ES5431-6AA11 jest numerem katalogowym modułu rozszerzeń z 16 izolowanymi wejściami cyfrowymi o parametrach 24/48 V DC z izolacją. Dostępne w naszym sklepie urządzenie wykonano dla platformy kontrolerów S5 Siemens. Proponowany w sklepie Magsteron produkt posiada konstrukcję techniczną opracowaną specjalnie do zastosowania sterowniczego w obszarach zakładowych, dlatego bez dużych komplikacji może działać w najbardziej nietypowych zastosowaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-6AA11

6ES5431-6AA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł o konfiguracji przygotowanej pod względem konstrukcyjnym do rozbudowy technicznej najbardziej wymagających obszarów zakładowych. Zastosowanie tego komponentu zapewnia całkowicie bezpieczne ukierunkowanie procesów PLC w specjalistycznych obszarach. Proponowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy komponent z grupy sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje efektywne wdrażanie harmonogramów programu.

Specyfikacja i korzyści

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie jest wyprodukowany kompatybilnie z różnymi elastycznymi podzespołami będącymi częścią sterowników programowalnych SIMATIC S5. Układ ten obejmuje w wyraźnym stopniu rozmaite pod względem konstrukcyjnym jednostki CPU. Określone PLC SIMATIC S5 marki Siemens otrzymały w większości zróżnicowane szerokości obudów, architektury procesorów czy też wysokość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W podkategorii S5 wystawiamy na sprzedaż specjalne elementy, jak na przykład wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, źródła energii, moduły liczników czy zestawy instalacyjne. Platforma programistyczna do kreowania i modyfikowania programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej wersji produktowej. Podzespoły wyposażenia wycofanej już serii nierzadko nadal można eksploatować w obszarach automatyki przemysłowej, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-6AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt