SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-4UA11

6ES5432-4UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się rozszerzenie w formie modułu wejść cyfrowych, który posiada 32 kanały 24 V DC z sygnalizacją grupy. Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym pozostaje częścią środowiska kontrolerów PLC SIMATIC Siemens S5. Dostępny produkt posiada konstrukcję techniczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do przeprowadzania działań w obszarze automatyki, dzięki czemu doskonale sprawdza się w najbardziej specjalistycznych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5432-4UA11

6ES5432-4UA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł o konfiguracji dopasowanej pod kątem technicznym do potrzeb wielu licznych aplikacji branżowych. Budowa technologiczna sprzedawanego wariantu ułatwia ekonomiczne uruchamianie zadań PLC w specjalistycznych dziedzinach automatyki. Proponowany w naszym sklepie Magsteron model z systemu sterowników programowalnych Siemens S5 pozwala na zgodne z wymaganiami obsługiwanie specjalistycznych programów.

Specyfikacja i zalety

Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na specjalne zamówienie wykonano zgodnie z wieloma częściami w liniach programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Podkategoria ta uwzględnia w sobie przystosowane w zakresie konstrukcyjnym PLC. Proponowane komponenty S5 tej marki przykuwają uwagę tym, że otrzymały dość inne szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudowy, możliwości procesora bądź też pamięć dla użytkownika.

Funkcjonalności i dane techniczne

W edycji Siemens S5 możesz znaleźć specjalistyczne podzespoły, takie jak m.in. dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające czy szyny instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji PLC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji. Sterowniki logiczne programowalne z tej odsłony nadal efektywnie stosuje się w obszarach przemysłu, których nie poddano modernizacji do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5432-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt