SIEMENS Simatic S5 - 6ES5433-6BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5433-6BA11

6ES5433-6BA11 - pod takim numerem oferujemy moduł wejść cyfrowych z 16 kanałami 5-24 V DC, które posiadają izolację. Proponowany w naszym sklepie element jest częścią środowiska sterowników programowalnych SIMATIC S5. Dostępny model wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną specjalnie opracowaną do przeprowadzania operacji w środowisku zakładu przemysłowego, a dzięki temu w pełni może się sprawdzić w podstawowych operacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5433-6BA11

6ES5433-6BA11 jest numerem katalogowym modułu o konstrukcji technicznej zoptymalizowanej specjalnie do wytycznych zautomatyzowanych linii zakładowych. Specyfikacja sprzedawanego na zamówienie w naszym sklepie akcesorium usprawnia wydajne inicjowanie operacji sterownika PLC w podstawowych obiektach. Dostępny model sprzętu dla systemu programowalnych sterowników SIMATIC S5 optymalizuje bezpieczne kontrolowanie istotnych zadań systemu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wykonany zgodnie z uniwersalnymi rozwiązaniami z rodziny produktów SIMATIC S5. Generacja ta obejmuje w wyraźnym stopniu dostosowane pod względem technicznym jednostki CPU. Sprzedawane komponenty SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że mają specjalnie określone wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, rdzenie procesora bądź też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

W standardzie SIMATIC S5 Siemens znajdziesz odpowiednie elementy, jakimi są dołączane moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a także szyny montażowe. Inżynieryjny system do tworzenia programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji konfiguracyjnej. Modele starszej linii obecnie nadal są użytkowane w obszarach branżowych niemodernizowanych do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5433-6BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt