SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-4UA12

6ES5434-4UA12 to oferowany przez nas moduł 32 wejść cyfrowych 5/15 V DC z izolacją, który jest dedykowany stacjom 135U/155U. Oferowane w naszym internetowym sklepie urządzenie jest częścią układów sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Dostępny w sklepie Magsteron element otrzymał technologię dobrze dobraną do wdrażania działań sterowniczych w obszarach zakładu, dzięki czemu bez występujących przeszkód sprawdzi się w podstawowych rozwiązaniach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5434-4UA12

6ES5434-4UA12 to numer, pod którym oferujemy moduł wejściowy o budowie dopasowanej specjalnie do oczekiwań w pełni zautomatyzowanych obszarów branży. Zakup oferowanego w naszym asortymencie akcesorium gwarantuje w pełni profesjonalne doprowadzanie czynności sterowniczych w nietypowych środowiskach automatyki. Sprzedawany na specjalne zamówienie model dla systemów PLC S5 Siemens przyspiesza skuteczne przeprowadzanie cyklów sterowania z użyciem wejść cyfrowych.

Korzyści i zalety

Moduł oferowany przez nas na specjalne zamówienie może pracować z innymi modelami zaliczanymi do PLC SIMATIC S5. Seria ta oferuje w znacznej mierze rozmaite pod względem jakościowym urządzenia. Sklasyfikowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały stosunkowo zróżnicowane głębokości instalacyjne obudowy, rdzenie procesora, a także wielkość pamięci.

Parametry i zastosowania

W systemie SIMATIC S5 marki Siemens proponowane są dedykowane rozwiązania, jak między innymi kompatybilne moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły licznikowe i komplety montażowe. Inżynieryjny system do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji. Produkty w tym wykonaniu wciąż efektywnie mogą pracować w środowiskach, które nie są zmodernizowane do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5434-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt