SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-7LA12

6ES5434-7LA12 to numer katalogowy modułu 8 wejść cyfrowych 24 V DC z izolacją i sygnalizacją alarmową. Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt jest rozwiązaniem z serii kontrolerów S5 marki Siemens. Wariant oferowany w sklepie Magsteron wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną wyjątkowo dobrze dobraną do użytkowania w obszarze zakładów przemysłowych, dzięki czemu w stu procentach sprawnie sprawdza się w licznych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5434-7LA12

6ES5434-7LA12 - taki numer otrzymał moduł o konfiguracji pod kątem technologicznym odpowiednio dostosowanej do wytycznych przemysłowych branż. Użycie tego dostępnego na zamówienie elementu zdecydowanie zapewnia szybkie uruchamianie projektów sterownika w zróżnicowanych obiektach automatyki przemysłowej. Przedstawiany w naszym sklepie komponent serii sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 gwarantuje skuteczne przeprowadzanie istotnych operacji systemu.

Zalety i specyfikacja

Moduł udostępniany na zamówienie w naszym sklepie zapewnia sprawne funkcjonowanie z dedykowanymi produktami z linii PLC S5 marki Siemens. Generacja obejmuje w znaczącym stopniu różniące się od siebie pod względem jakościowym jednostki centralne. Udostępnione kontrolery S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają przystosowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudowy, układy scalone, a także pamięć na program.

Parametry i zastosowania

W kategorii SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć przystosowane elementy, jak na przykład rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe i szyny instalacyjne. Platforma inżynierska do opracowywania programów sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. PLC z tej edycji bywają eksploatowane w strefach, których nie aktualizowano do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5434-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt