SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UA12

6ES5436-4UA12 - pod takim numerem zamówisz rozszerzający moduł wejść cyfrowych 115/240 V AC, wyposażony w 16 izolowanych kanałów. Oferowany sprzęt wywodzi się z kategorii sterowników programowalnych S5. Sprzedawany w naszym sklepie sprzęt otrzymał funkcjonalność praktycznie przystosowaną do zadziałania w środowisku zakładu przemysłowego, więc bez jakichkolwiek problemów będzie się sprawdzać w różnych czynnościach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5436-4UA12

6ES5436-4UA12 to oferowany przez nas moduł o konfiguracji odpowiednio dopasowanej do parametrów technologicznych w pełni specjalistycznych aplikacji branżowych. Wybór właśnie tego proponowanego w naszym sklepie internetowym towaru zdecydowanie zapewnia wyjątkowo bezproblemowe ukierunkowanie pracy PLC w najbardziej zaawansowanych obiektach automatyki przemysłowej. Oferowany przez nasz sklep Magsteron model z podkategorii programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia obsługiwanie zaawansowanych czynności układu sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron jest przystosowany do pracy ze wszystkimi uniwersalnymi podzespołami wliczanymi do programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Generacja ta obejmuje w sobie bardzo rozmaite pod względem technologicznym rozwiązania. Skatalogowane kontrolery S5 Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane szerokości montażowe, wysokości montażowe konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe, a także ilość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla kategorii S5 marki Siemens dostępne są przeróżne komponenty, jakimi są m.in. kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilaczy, liczniki czy zestawy montażowe. Inżynieryjne narzędzie do pracy i konfiguracji sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnej edycji produktowej. Urządzenia tej wycofanej już serii wciąż skutecznie funkcjonują w obszarach automatyki niezaktualizowanych do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5436-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt