SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UB11

6ES5436-4UB11 - taki numer produktu otrzymał moduł rozszerzeń z 8 wejściami cyfrowymi 115/240 V AC o kompaktowej konstrukcji. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest rozwiązaniem z układu sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Element otrzymał specyfikację dobrze zoptymalizowaną do wykonywania operacji w otoczeniu zakładów przemysłowych, w wyniku czego bez dużych problemów działa w wielu obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5436-4UB11

6ES5436-4UB11 - pod takim numerem zamówisz moduł o konfiguracji dopasowanej do funkcji technologicznych zautomatyzowanych branż. Zastosowanie tego proponowanego na zamówienie przez nasz sklep Magsteron elementu umożliwia wyjątkowo specjalistyczne przeprowadzanie projektów PLC w warunkach przemysłowych. Oferowany wariant opracowany dla kontrolera S5 firmy Siemens usprawnia wydajne wykonywanie najbardziej kluczowych aplikacji układów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł wejściowy udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron pracuje z licznymi modelami zaliczanymi do sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Standard ten zawiera bardzo przystosowane w zakresie technologicznym CPU. Konkretne modele SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały nieco odmienne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, parametry procesora lub pamięć na program.

Funkcjonalności i możliwości

Dla edycji S5 marki Siemens oferowane są uniwersalne elementy, do których zaliczają się wszechstronne moduły wejść i wyjść, komunikacyjne złącza, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemowe, zasilacze, liczniki, a ponadto szyny instalacyjne. Inżynieryjna platforma do parametryzacji S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie. Sterowniki logiczne w tym wykonaniu nadal powszechnie mogą funkcjonować w systemach, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika SIMATIC S7. Moduł proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron oferujemy w wariancie używanym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5436-4UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt