SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-7LA11

6ES5436-7LA11 to numer katalogowy, pod którym zakupisz izolowany moduł wyjść cyfrowych dla S5-115U w wersji z 16 kanałami 230 V AC w 4 grupach. Komponent sprzedawany w naszym sklepie internetowym zalicza się do konstrukcji kontrolerów Siemens S5. Dostępny u nas produkt posiada funkcjonalność idealną do wdrażania procesów sterowniczych w otoczeniu zakładów przemysłowych, dzięki czemu w stu procentach sprawnie może funkcjonować w wielu różnych zakresach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5436-7LA11

6ES5436-7LA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł o budowie zoptymalizowanej specjalnie do funkcji technicznych całkowicie zautomatyzowanych systemów. Konstrukcja techniczna oferowanego na zamówienie w naszym sklepie internetowym urządzenia usprawnia całkowicie bezpieczne wdrażanie zadań sterownika w wyjątkowo wymagających obiektach. Przedstawiany przez nasz sklep komponent kategorii kontrolerów S5 umożliwia rozbudowę systemu o dodatkowe wyjścia.

Korzyści i specyfikacja

Moduł prezentowany w naszej ofercie jest wyprodukowany kompatybilnie z licznymi produktami wchodzącymi do serii logicznych sterowników programowalnych PLC S5. Generacja ta obejmuje w dużym stopniu rozmaite w zakresie jakościowym komponenty. Zamawiane rozwiązania SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają specjalnie dostosowane gabaryty technologii obudowy, systemy scalone lub też roboczą pamięć.

Parametry i zastosowania

Dla rodziny SIMATIC S5 prezentujemy przystosowane akcesoria, takie jak między innymi opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacyjne, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, moduły modemu, źródła energii, moduły pomiarowe i zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji urządzeń S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki w tej technologii nadal z powodzeniem możesz używać w strefach zakładu, które nie są zmodernizowane do wersji S7. Moduł ten nie jest już rozwijany przez firmę Siemens, w związku z czym sprowadzamy jego wersję używaną na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5436-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt