SIEMENS Simatic S5 - 6ES5444-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5444-3AA11

6ES5444-3AA11 - taki numer produktu posiada moduł rozszerzeń z 16 nieizolowanymi wyjściami cyfrowymi 2 A/24 V DC o kompaktowej budowie. Urządzenie sprzedawane w naszym asortymencie pochodzi z systemu sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Element uzyskał specyfikację technologiczną wyjątkowo optymalną do kontrolowania działań sterowniczych w środowiskach zakładowych, dzięki czemu sprawdzi się w najbardziej skomplikowanych obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5444-3AA11

6ES5444-3AA11 - pod takim numerem znajdziesz w naszym sklepie moduł, który posiada specyfikację techniczną odpowiednio przygotowaną do rozbudowy segmentów zakładu. Użycie w praktyce oferowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron elementu ułatwia sprawne uruchamianie pracy sterownika w standardowych środowiskach. Udostępniany komponent wyposażenia z edycji urządzeń SIMATIC S5 tego cenionego producenta gwarantuje wydajne obsługiwanie kluczowych cykli PLC.

Zalety i korzyści

Moduł wyjściowy sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wykazuje zgodność z licznymi produktami systemu sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. Kategoria ta posiada w dużej mierze różne pod względem technicznym produkty. Sprzedawane PLC SIMATIC S5 mają dość odmienne szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudów, rdzenie procesora czy rozmiary pamięci.

Parametry i możliwości

W serii Siemens SIMATIC S5 można zakupić różne podzespoły, do których zaliczamy ponadprogramowe moduły wejścia i wyjścia, złącza do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe czy komplety montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji numerowej. Moduły o takiej budowie nadal mogą zostać użyte w środowiskach, które nie są zmodernizowane do nowszych wersji PLC. Produkt sprzedawany na zamówienie w sklepie Magsteron nie pozostaje obecnie wspierany przez producenta, więc możemy zaoferować go w wariancie odświeżonym z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5444-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt