SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5450-8MD11

6ES5450-8MD11 to numer katalogowy modułu 4 wyjść cyfrowych izolowanych 1 A/115-230 V AC dedykowany dla 90U, 95U, 100U, ET100U i ET200U. Model jest rozwiązaniem z serii kontrolerów PLC SIMATIC S5. Oferowany w naszym sklepie Magsteron wariant otrzymał budowę właściwą do inicjowania operacji w branży przemysłowej, więc wydajnie pracuje w całkowicie zautomatyzowanych systemach.

Siemens SIMATIC S5 moduł wyjść cyfrowych - 6ES5450-8MD11

6ES5450-8MD11 to sprzedawany w naszym sklepie moduł o budowie odpowiednio opracowanej pod kątem mechanicznym do zapotrzebowania technicznego specjalistycznych układów. Zastosowanie proponowanego podzespołu gwarantuje w pełni efektywne wdrażanie operacji w zakładach automatyki przemysłowej. Oferowany na zamówienie element z edycji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wymaganiami obsługiwanie skomplikowanych procesów technologicznych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep internetowy zapewnia współpracę z najbardziej funkcjonalnymi urządzeniami z linii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Standard ten oferuje bardzo różniące się od siebie w zakresie jakościowym jednostki centralne. Poszczególne kontrolery S5 firmy Siemens mają dość odmienne gabaryty instalacyjne obudów, jednostki obliczeniowe, a także wielkość pamięci.

Parametry i możliwości

W kategorii Siemens SIMATIC S5 możemy zaprezentować praktyczne rozwiązania, takie jak na przykład niestandardowe moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły pomiarowo-zliczające, a także szyny montażowe. Środowisko do konfiguracji sterowników programowalnych S5 tego producenta to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji. Rozwiązania z taką konstrukcją wciąż z powodzeniem są eksploatowane w obszarach przemysłowych, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens w wersji S7. Moduł dostarczany na zamówienie przez sklep internetowy Magsteron nie jest już produkowany przez markę Siemens, a tym samym otrzymasz go od nas w wersji odświeżonej z drugiej ręki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5450-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt