SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA12

6ES5451-4UA12- taki numer posiada rozszerzenie w postaci 32-kanałowego, kompaktowego modułu wyjść cyfrowych 24 V DC/0,5 A. Oferowany w naszym internetowym sklepie sprzęt opracowano dla systemu kontrolerów SIMATIC Siemens S5. Model ten zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną specjalnie dobraną do wdrażania operacji sterowniczych w branżach przemysłowych, w związku z czym bardzo produktywnie sprawdzi się w rozmaitych obszarach zakładu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-4UA12

6ES5451-4UA12 jest numerem katalogowym modułu o budowie przygotowanej pod kątem technicznym specjalnie do wytycznych wielu systemów zakładowych. Specyfikacja technologiczna oferowanego na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową towaru umożliwia w pełni profesjonalne ukierunkowanie procesów PLC w zróżnicowanych obiektach. Udostępniany na specjalne zamówienie w naszym asortymencie wariant produktowy z edycji logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 optymalizuje efektywne realizowanie istotnych etapów układu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron na zamówienie będzie przystosowany do stosowania z najbardziej rozmaitymi produktami generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. System ten oferuje zaskakująco rozmaite pod względem konstrukcyjnym urządzenia. Dostępne rozwiązania Siemens SIMATIC S5 odznaczają się tym, że otrzymały nieco odmienne warianty konstrukcji obudowy, systemy scalone bądź też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

W gamie SIMATIC S5 możesz zamówić praktyczne podzespoły, jakimi są niestandardowe moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilacza, moduły liczników czy szafy montażowe. Platforma do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie produktowej. Sprzęty z taką konfiguracją obecnie nadal mogą być używane w obszarach branży, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt