SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-4UA13

6ES5451-4UA13 - takim numerem katalogowym wyróżnia się kompaktowy moduł 32 wyjść cyfrowych 0,5 A/24 V DC. Model proponowany w naszym sklepie wyprodukowano dla rodziny sterowników logicznych PLC Siemens S5. Urządzenie posiada specyfikację technologiczną specjalnie dopasowaną do funkcjonowania w zakładzie przemysłowym, w związku z tym płynnie będzie się sprawdzać w najróżniejszych zastosowaniach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-4UA13

6ES5451-4UA13 to oferowany przez nas moduł wyjściowy o specyfikacji pod kątem mechanicznym dopasowanej względem wymagań szeregu projektów automatyki. Konstrukcja technologiczna oferowanego przez nasz sklep internetowy rozwiązania gwarantuje w pełni bezpieczne wykonywanie zadań sterownika w standardowych obiektach. Dostępny na specjalne zamówienie element logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia realizowanie najistotniejszych operacji PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron można zastosować z różnymi innymi elementami z generacji sterowników PLC S5 firmy Siemens. System ten zawiera w znaczącym stopniu różniące się od siebie technicznie jednostki centralne. Zamawiane jednostki centralne CPU Siemens SIMATIC S5 otrzymały inne wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, parametry procesora, a także pamięć programową.

Funkcje i dane techniczne

W kategorii SIMATIC S5 dostarczamy dedykowane komponenty, takie jak na przykład kompatybilne moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięci, karty modemowe, źródła energii, moduły liczników oraz szyny montażowe. Platforma programistyczna do konfiguracji programowalnych sterowników PLC S5 tego producenta to STEP5 we właściwie dobranej edycji produktowej. Elementy wyposażenia w tej edycji wciąż powszechnie można używać w strefach automatyzacji niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-4UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt