SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5451-8MR11

6ES5451-8MR11 spełnia funkcję wyjściowego modułu rozszerzeń cyfrowych, który został wyposażony w 8 kanałów 230 V AC/30 V DC dla jednostek 90/95/100U. Podzespół dostępny w naszym sklepie internetowym zaprojektowano dla układu sterownika programowalnego SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępne urządzenie otrzymało budowę technologiczną specjalnie zaprojektowaną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, dlatego bezawaryjnie pracuje w bardzo zróżnicowanych zakresach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5451-8MR11

6ES5451-8MR11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł, który posiada konfigurację techniczną dobraną specjalnie do konfiguracji rozmaitych układów. Wybór dostępnego na zamówienie w naszym sklepie podzespołu usprawnia w pełni ekonomiczne realizowanie aplikacji w zaawansowanych warunkach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy produkt opracowany specjalnie dla PLC SIMATIC Siemens S5 przyspiesza wydajne wykonywanie zadań układu.

Zalety i specyfikacja

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron będzie przystosowany do funkcjonowania ze wszystkimi uniwersalnymi jednostkami w systemach sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia dobrze dostosowane jakościowo jednostki CPU. Oferowane podzespoły SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że otrzymały w większości zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, dane procesora czy też dostępną pamięć.

Parametry i zastosowania

W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens zakupisz praktyczne podzespoły, jakimi są dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, moduły modemu, moduły do zasilania, liczniki i zestawy montażowe. Platforma do kreowania i modyfikowania programów sterowników programowalnych S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej konfiguracji. Części wyposażenia wycofanej serii nadal z powodzeniem mogą być eksploatowane w strefach przemysłu, które nie są zmodernizowane do SIMATIC w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5451-8MR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt