SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5453-8MC11

6ES5453-8MC11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł 4 wyjść cyfrowych 115 V AC. Sprzedawany w naszym sklepie Magsteron podzespół wyprodukowano dla konstrukcji kontrolera PLC SIMATIC S5. Oferowany produkt posiada konstrukcję przystosowaną do spełniania funkcji sterowniczych w branżach automatyki, dlatego w stu procentach sprawdza się m.in. pod względem ekonomicznym w wielu procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5453-8MC11

6ES5453-8MC11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł o specyfikacji przystosowanej specjalnie względem konfiguracji technologicznych przemysłowych segmentów branżowych. Wykorzystanie dostępnego obecnie w naszym sklepie z automatyką przemysłową kontrolera przyspiesza ekonomiczne inicjowanie pracy PLC w bardzo specjalistycznych obszarach. Udostępniany w naszym sklepie produkt wyprodukowany specjalnie dla sterowników z serii Siemens S5 ułatwia bezpieczne wdrażanie procesów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł prezentowany w nasymz sklepie Magsteron zapewnia współpracę z licznymi częściami edycji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta zawiera w znacznej mierze zoptymalizowane w zakresie technicznym komponenty. Dostępne sterowniki PLC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane wersje technologii obudowy, jednostki obliczeniowe bądź też dostępną pamięć.

Funkcje i dane techniczne

Dla podkategorii S5 znajdziesz liczne moduły, którymi są załączane moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe czy komplety instalacyjne. Platforma inżynieryjna do tworzenia programów produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki programowalne wycofanej już edycji nierzadko wciąż funkcjonują w strefach przemysłu, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens w wariancie S7. Moduł oferowany w naszym sklepie internetowym pozostaje w tym momencie wycofany z rynku, w związku z czym jesteśmy w stanie sprowadzić go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5453-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt