SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5454-5AA12

6ES5454-5AA12 jest sprzedawanym w naszym sklepie Magsteron modułem 8 wyjść cyfrowych 2 A i 24 V DC. Komponent dostępny w naszym sklepie internetowym stanowi rozwiązanie z serii układów programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Proponowane urządzenie ma konstrukcję technologiczną specjalnie dopasowaną do przeprowadzania działań w branży automatyki przemysłowej, w związku z czym bez występujących komplikacji sprawdzi się w złożonych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5454-5AA12

6ES5454-5AA12 to numer katalogowy modułu o budowie pod względem konstrukcyjnym przystosowanej do konfiguracji zautomatyzowanych systemów. Jakość sprzedawanego przez nasz sklep rozwiązania zdecydowanie pozwala na efektywne uruchamianie aplikacji PLC w bardzo specyficznych obiektach automatyki. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu komponent wyposażenia dla systemu programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wytycznymi wykonywanie najistotniejszych zadań układów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie na specjalne zamówienie może działać ze wszystkimi dostępnymi częściami wliczającymi się do programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Gama ta zawiera w sobie różne w zakresie technicznym rozwiązania. Zamawiane u nas PLC Siemens S5 zwracają uwagę tym, że posiadają specjalnie określone głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, dane obliczeniowe czy ilość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania przystosowane do prawidłowego wspólnego funkcjonowania elementy, jakimi są chociażby dodatkowe moduły wejścia i wyjścia, modułu ułatwiające komunikację, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły zliczające i komplety montażowe. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji PLC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej edycji. Programowalne sterowniki logiczne z tej serii przez cały czas bywają eksploatowane w obszarach zakładów, które nie zostały zmodernizowane do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5454-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt